kto sme


Sme firma pôsobiaca na území Slovenskej a Českej republiky. Neustále sa rozvíjame a rozširujeme svoje rady partnerov a kolegov. Portfólio neustále rastie a prekážky postupne zanikajú. Ak existuje niečo s čím by sme vám nevedeli pomôcť určite poznáme niekoho na koho sa môžete obrátiť. Postupne sme vybudovali firmu do takej podoby v akej je dnes a rušíme hranice v našom obore.

čo robíme


Naša spoločnosť vám ponúka spoluprácu v oblasti vedenia jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva, fakturácie, miezd a personalistiky. Všetky služby poskytujeme aj online, nezáleží odkiaľ ste a kde sa práve nachádzate.

klient


Bez klientov a partnerov by sme boli ničím. Preto staviame do popredia vzťahy s našimi klientmi a všetko zabezpečujeme tak aby došlo k maximálnemu uspokojeniu klienta.

 

profesionalita


Výsledky hovoria za všetko. To platí aj v našej branži. Najväčšou známkou kvality a profesionality je už len ten fakt, že v dobe kde spoločnosti vznikajú a zanikajú na dennom poriadku sme pretrvali. Spokojnosť klientov, neustále rozširovanie a právne vzdelanie majiteľa je taktiež fakt, ktorí svedčí o kvalitách a schopnostiach našej firmy.

riešenia


Veľkou výhodou našej spoločnosti je fakt, že sa neobrátime chrbtom ku klientom v ťažkostiach. Často  ku nám chodia klienti, ktorí sú po krk v problémoch. Pre týchto klientov sme zostavili krízoví tím ľudí, ktorí zabezpečujú udržanie firmy efektívnymi spôsobmi.