O nás

stručne o spoločnosti

Spoločnosť Papalash je účtovná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na komplexné vedenie účtovníctva, spracovanie miezd, poskytovanie ekonomického, podnikateľského poradenstva s ohľadom na právny poriadok SR a metodické usmernenia ústredných orgánov štátnej správy. Pomáha spoločnostiam sústrediť sa na ich predmet podnikania bez zaťažovania sa sledovaním neustálych legislatívnych zmien. Kontroluje dodržiavanie termínov a lehôt. Kvalitu a profesionalitu poskytovania služieb zastrešuje stabilný tím. Odborný rast je zabezpečovaný pravidelnými školeniami, neustálym sledovaním legislatívnych zmien, tak aby boli vždy pripravení kvalitne a zodpovedne poskytovať služby s dôrazom na individuálne potreby klientov.

Celková starostlivosť o finančné portfólio klientov robí zo spoločnosti Papalash spoľahlivého partnera najmä vďaka

  • odbornosti
  • skúsenostiam
  • vynikajúcej komunikácii s partnermi
  • skvelým zastupovaním klienta najmä pred daňovými úradmi, sociálnou poisťovňou ako aj všetkými zdravotnými poisťovňami, ale aj ostatnými potrebnými úradmi.
  • možnosti poskytovať služby ONLINE
  • serióznymi a otvorenými vzťahmi s partnermi
  • ochote dosahovať výsledky partnerov všetkými dostupnými spôsobmi

Referencie

RM eu s. r. o.Roman Menyhart
Zobraziť viac
Prešiel som k tejto spoločnosti na základe odporúčania a som veľmi spokojný. Komunikácia, poradenstvo , skvelí ľudia zatiaľ mi vždy poradili a doplnili moje vedomosti. Kvitujem spoluprácu s nimi vždy mi zdvihnú telefón a sú ústretoví. Vrelo odporúčam túto účtovnú spoločnosť.
Katarína Valašíková
Zobraziť viac
S účtovníckyni službami tejto spoločnosti som nadmieru spokojná. Výborná komunikácia, profesionalita, ústretový prístup, veľká ochota pomôcť aj pri riešení zložitejšieho zadania. Rozhodne odporúčam.
Peter Németh
Zobraziť viac
Firmu sme kontaktovali v súvislosti s vypracovaním daňových priznaní. Prekvapil nás ústretový a priateľský prístup - čo je na Slovensku viac-menej rarita. Oceňujeme aj pružný a profesionálny prístup.
STAUPRA s. r. o.Tomáš Fijalka
Zobraziť viac
Profesionalita, ústretovosť, promptnosť, ľudskosť. To je Papalash s.r.o.. Najlepšia spolupráca!
VeronikaZlavomat
Zobraziť viac
Rýchle vybavenie, doslova do pár minút od odoslania podkladov vybavené.
Predošlé
Ďalšie

Zanechajte nám správu