Všetky služby, ktoré poskytujeme sme schopný robiť aj online, na diaľku, cez mejl. Nech to nazveme akokoľvek tak podstata toho, že nemusíte strácať čas výjazdom k účtovníkovi ostáva zachovaná. Podklady nám zašlete mejlom kedykoľvek vám to vyhovuje.

V dnešnej rýchlej dobe plnej elektroniky, ktorá by nám mala uľahčovať fungovanie by sme ju mali využiť na 100%. Keďže aj naša firma sa posúva a využíva všetky výdobytky techniky ponúkame spracovanie účtovníctva online, avšak stále je potreba aby ste nám doklady doručili.

Zvolili sme preto spôsob doručovania prostredníctvom externého úložiska, využívame službu Google Drive. Je jednoduchá, prehľadná a môžete sem nahrať doklad hneď ako ho obdržíte. Služba je prístupná z PC a aj z mobilu.

Pre pohodlné fungovanie stačí keď doklad odfotíte prostredníctvom mobilu a hneď ho uložíte do správneho priečinka v službe Google Drive. Môžete to robiť ihneď po obdržaní dokladu alebo jeho vystavení, môžete to robiť v týždennom cykle alebo mesačnom. Po pravdepodobnom obdržaní všetkých dokladov za jeden mesiac nám iba zašlete zdieľanie daného priečinka na adresu e.uctoonline@gmail.com

Je to jednoduché a prehľadné.

aké všetky doklady potrebujeme?

všetky, ktoré súvisia s vašim podnikaním, faktúry, bloky, banka, leasingové zmluvy, poistné zmluvy, skrátka všetko,  aby sme mohli viesť vaše účtovníctvo presne.